ПОСЛУГИ

Відповідальність, якість, вигідні ціни, гарантія.

Roof Service 0001.jpg

ОЧИЩЕНЯ

Дах будинку - найважливіша і невід'ємна частина будь-якої будівлі. Вона не тільки приймає на себе основний вплив несприятливих факторів, а й має велике естетичне значення. Від виду і довголіття експлуатації покрівельного перекриття багато в чому залежить те, яким чином та засобами проводилось профілактичне чищення.

Roof Service 0012.jpg

ОБРОБКА АНТИСЕПТИЧНИМИ ЗАСОБАМИ

Дощі не змиють! Вітер не здує! Це хибні думки власників будинків. Мох, цвіль, бруд сприяють накопичуванню вологи на поверхні яка руйнує захисний шар поверхні покрівлі та сприяє руйнуванню та корозії. Тільки професійне обладнання та сертифіковані засоби допоможуть у вирішенні цієї проблеми.

Roof Service RSW.jpg

ФАРБУВАННЯ ДАХУ

Фарбування покрівлі складна справа яка вимагає дотримуватися всіх технологічних процесів та використання надійних, перевірених виробників фарби.  Ми впевнені в своїх знаннях та можливостях, тому надаємо гарантію від 3-7років. На нашому рахунку безліч старих покрівель яким ми надали другий шанс на функціювання та відновили зовнішній вигляд

Roof Service 3.jpg

ІНСПЕКЦІЯ ПОКРІВЛІ ТА ЗАМІНА ДОБІРНИХ ЕЛЕМЕНТІВ

Інспекція на даху може визначити стан покрівлі та здійснити ремонт покрівлі та при потребі замінити добірні елементи на даху, не всі проблеми потребують радикального рішення, заміна тощо… Іноді є вихід менше витратний для реконструкції даху.

Roof Calc 1.jpg

ІНШІ ПОСЛУГИ

Компанія «Покрівельний Сервіс R.S.W» допоможе Вам, у виборі покрівельного матеріалу та виробника. Проведе заміри та розрахунки даху. На дасть Вам, кваліфіковану

команду професійних покрівельників які виконують роботи будь якої важкості:

  • Монтаж\демонтаж покрівлі та водостічної системи

  • Заміна кроквяної (стропильної) системи

  • Ремонт та реконструкція даху


При співпраці з нами ви отримуєте:

  • Гарантію

  • Ціну від ВИРОБНИКА

  • Акт виконаних робіт

  • Знижку на профілактичні роботи

Компанія «Покрівельний Сервіс R.S.W» виконує роботу любої тяжкості та об’єму. Гнучкі ціни, які залежать від об'єму та складності роботи.
Застереження! Дах – не підлога, не намагайтеся самостійно виконувати висотні роботи.